Dlaczego akurat relaks?

Stres to nieodłączny element naszego życia. Jednak nadmiar stresu i brak relaksu prowadzą do przeciążenia psychiki. Pojawia się złe samopoczucie, brak koncentracji i zmęczenie. Taki stan wpływa negatywnie na ciało, umysł i emocje oraz utrudnia realizację celów życiowych.

Zrelaksowane ciało i umysł to komfort, na który każdy może sobie pozwolić. Dzięki prostym ćwiczeniom pozbędziemy się napięcia i stresu. Już po 15 minutach można zauważyć poprawę: ciało rozluźnia się a myśli uspokajają. Systematyczne ćwiczenie wpłynie na wyraźną poprawę samopoczucia i koncentracji, co z kolei przyczyni się do lepszych wyników w pracy, wprowadzi harmonię w relacjach z ludźmi.

Od czego zacząć?

Od relaksu.

Długotrwały stres jest przyczyną:

Wiosna

Relaksacja łagodzi i rozwiązuje wymienione problemy sprawiając, że całe nasze życie zmienia się na lepsze. Podnosi się jego jakość.

Relaks od dawna był uważany za cenną metodę psychoterapeutyczną. Interesowali się nim lekarze i psycholodzy. Ćwiczenia fizyczne, techniki oddechowe i masaż stosowane są w wielu klinikach i sanatoriach w ramach terapii wielu schorzeń.

Systematyczna relaksacja to:

„Twój nowy sposób na stres”

Organizujemy dwudniowe warsztaty relaksacyjne, podczas których poznasz zestaw prostych i skutecznych technik relaksacyjnych. Nauczysz się uwalniać od nagromadzonego stresu.

Będzie to czas tylko dla Ciebie: odnajdziesz spokój, poczujesz głęboką ulgę. I to proste doświadczenie przekona Cię, jak ważny w naszym życiu jest relaks. I, że jest na wyciągnięcie ręki.

©2005 Zdrowie - pierwszy krok