Nasze warsztaty

„Twój nowy sposób na stres”

O potrzebie relaksu i negatywnych skutkach długotrwałego stresu i napięcia znajdziesz na stronie o relaksie. Warto podkreślić, że pozytywna zmiana jest w zasięgu ręki. Wystarczy poznać kilka prostych i niezawodnych metod. Możesz to zrobić w jeden weekend podczas warsztatów organizowanych przez zdrowie - pierwszy krok. Czas, który z nami spędzisz będzie połączeniem przyjemnego z pożytecznym – odpoczniesz i nauczysz się, jak na co dzień pozbywać się stresu, by móc lepiej żyć.
więcej

Najważniejsze Prawo Uzdrawiania

Brak energii w organizmie to główna przyczyna chorób i przedwczesnej starości. Tego braku nie można uzupełnić ani obfitym jedzeniem, ani drogimi lekami, ani wypoczynkiem w modnych kurortach. Tylko aktywność ruchowa, czystość wewnętrzna i prawidłowe myślenie potrafią utrzymać energię w organizmie na wysokim poziomie. G. P. Małachow
„Bioenergetyka i biosynteza”

„Jak dobrze zjeść”

Podczas organizowanych przez nas zajęć poznasz podstawowe reguły zdrowego odżywiania, oparte na prostych, łatwych do sprawdzenia zasadach. Przekonasz się, że prawidłowe łączenie produktów czy stosowanie w kuchni dorobku medycyny chińskiej, tj. Pięciu Przemian przynosi zbawienne efekty nie tylko dla zdrowia, ale dla wyglądu i... samopoczucia.

Oprócz zajęć teoretycznych możesz również uczestniczyć w praktycznym kursie przyrządzania zdrowych i smacznych posiłków, co z pewnością pomoże Ci stopniowo przestawić się na zdrowe odżywianie i łagodnie przejść przez okres zmian.
więcej

„Motylem być...”

Podczas indywidualnych konsultacji dowiesz się, jak w naturalny sposób pozbyć się wielu dolegliwości i chorób oraz pomóc organizmowi w uruchomieniu procesów samooczyszczania i regeneracji. Poznasz kilka prostych technik, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem oraz poprawić wygląd i opóźnić proces starzenia.

Nauczysz się m.in. jak bez większego wysiłku uzyskać płaski brzuch i pozbyć się tkanki tłuszczowej. Przestaniesz mieć problemy z zatokami czy kaszlem. Bez antybiotyków i niepotrzebnej straty czasu.
więcej

©2005 Zdrowie - pierwszy krok