Jak dobrze zjeść

Nie trzeba wiele, by zacząć dobrze jeść. Na początek wystarczy odrobina teorii, trochę praktycznych wzkazówek i praktyka, by łatwo przestawić się na zdrowe odżywianie.

Podczas warsztatów organizowanych przez zdrowie - pierwszy krok dowiesz się, jak poprzez zmianę diety zmienić swoje życie na lepsze. Teoria ułatwi Ci zrozumienie, jak odżywianie wpływa na zdrowie, samopoczucie i wygląd. Część praktyczna polegająca na wspólnym gotowaniu, pomoże Ci lepiej zrozumieć zasady zdrowego odżywiania i podsunie Ci konkretne rozwiązania – co jeść na śniadanie, jak urządzić szufladę z przyprawami, jakie produkty i przyrządy są niezbędne w kuchni, i wiele innych.

Jedząc zdrowo pozytywnie zaskoczysz siebie, rodzinę i przyjaciół. Twoje posiłki będą smaczne i lekkie. Będziesz miał więcej energii. Nawet jedząc mniej będziesz się czuł przyjemnie najedzony i radosny. Odkryjesz, że zdrowe odżywienie jest proste i tanie i bardzo szybko przyniesie efekty w postaci zdrowia, atrakcyjnego wyglądu i wspaniałego nastroju.©2005 Zdrowie - pierwszy krok